Logo Logo
E N N IG M M A Development Laboratory

2048

7 квітня 2017
cut.png

Чергова версія відомої гри 2048, тепер для платформи Windows. Правила можна прочитати на вікіпедії. Гра з "класичним" інтерфейсом, однак на відміну від оригінальної версії підтримує безмежну кількість скасувань ходу, так що виграти в ній значно легше. Втім і мети як такої гра не має - можна складати і після досягнення 2048 рівня.

game.png

Правила

Основна мета гри - досягнути появи плитки з номіналом 2048, хоча гра на цьому не спиняється. Гравцю доступне квадратне поле розміром 4х4 комірки. У ньому у випадкових місцях з'являються плитки номіналів 2 і 4. Гравець може зсувати всі плитки вгору, вниз, вліво чи вправо. Для цього відповідно призначені клавіші на клавіатурі з стрілками. Коли дві плитки однакового номіналу наїжджають одна на одну, вони зливаються в одну плитку подвоєного номіналу. Якщо все поле заповниться плитками, гра припиниться.

Невдалий хід в даній версії гри можна скасувати. Для цього треба натиснути комбінацію клавіш Ctrl+Z. Скасовувати можна довільну кількість ходів, однак зважайте, якщо після чергового ходу не буде місця для появи нових плиток - ви програєте і скасувати хід вже буде не можна.

about.png