Logo Logo
E N N IG M M A Development Laboratory

Maze Escape

25 серпня 2019; ігри розваги пазли
maze.png

Класична гра-головоломка на тему лабіринту Мінотавра але без самого Мінотавра. Зате є кілька розмірів на вибір - від сміховинно мініатюрного до доволі мізколомного.

читати далі

Піаніно для однієї руки

5 серпня 2018; розваги музика

TinyPiano представляє собою мініатюрний емулятор піаніно для клавіатури. На щось серйозне він явно не тягне але так, в якості розваги цілком підійде.

читати далі

Мінімалістичний веб-сервер TinyHTTP

6 серпня 2017; сервіси

Мінімалістський веб-сервер для операційної системи Windows. Призначений для організації доступу до статичного контенту по протоколу HTTP. Не потребує інсталяції.

читати далі

Гомоку або п'ять в ряд

25 квітня 2017; ігри розваги логіка
logo.png

Гра гомоку - це стародавня китайська гра, в якій гравці по черзі викладають на дошку чорні і білі камені з метою вибувати свій ряд в п'ять каменів першим та одночасно не дати зробити це супернику. В нас ця гра відома під назвою П'ять в ряд, однак ключовою відмінністю гри гомоку є те, що побудова довгого ряду (шість і більше каменів) не приносить перемоги. З історією та правилами цієї гри детальніше можна ознайомитися на сайті вікіпедії. Також існоє гра зі схожими правилами, яка називається рендзю.

читати далі

Головоломка Puzzler

logo.png

Чергова реалізація відомої настільної головоломки-мозаїки. Користувачеві пропонується зібрати довільне зображення чи фотографію з окремих фрагментів, перемішаних на столі. Зображення можна завантажити з файлу, який розташований на комп'ютері.

читати далі

RadioWAVE - плеєр для інтернет-радіо

player.png

Медіаплеєр, основне призначення якого відтворення інтернет радіостанцій. Вибір каналу реалізовано у вигляді повзунка для перебору частот, однак якщо такий варіант набридне, станції можна обирати з випадаючого меню. Дозволяє зберігати та завантажувати список радіостанцій, а також призначати кожній радіостанції її "частоту", по якій її можна буде знайти за допомогою повзунка. Плеєр також відображає інформацію про музичний трек, який зараз відтворюється, у випадку, якщо радіостанція надає дані про IDT3Tag треку, який зараз в ефірі.

читати далі

Moon Phases

moon3.png

MoonPhases це мініатюрний віджет, який демонструє на робочому столі поточну фазу Місяця. Він має багатомовний інтерфейс, підтримує скіни, показує вік, сузір'я та відстань від Землі до Місця а також може запускатися при старті операційної системи.

читати далі

Судоку

sudoku.png

Програма, яка одночасно може допомагати і в складанні і в розв'язуванні головоломки судоку. Універсальний асистент, покликаний упростити життя тих, хто захоплюється розв'язуванням сього числобуса.

читати далі

2048

7 квітня 2017; ігри розваги
cut.png

Чергова версія відомої гри 2048, тепер для платформи Windows. Правила можна прочитати на вікіпедії. Гра з "класичним" інтерфейсом, однак на відміну від оригінальної версії підтримує безмежну кількість скасувань ходу, так що виграти в ній значно легше. Втім і мети як такої гра не має - можна складати і після досягнення 2048 рівня.

читати далі

Тетріс

6 квітня 2017; ігри розваги brick game
game.png

Тетріс класичний виконаний в стилі популярної в свій час на теренах колишнього СРСР гри Brick Game. Гра, котра несе гірку правду нашого життя - успіхи щезають а помилки накопичуються.

читати далі