Logo Logo
E N N IG M M A Development Laboratory

Maze Escape

25 серпня 2019
maze.png

Класична гра-головоломка на тему лабіринту Мінотавра але без самого Мінотавра. Зате є кілька розмірів на вибір - від сміховинно мініатюрного до доволі мізколомного.

menu.png

Правила

Правила гри надзвичайно прості і навряд чи потребують детального пояснення. Головний герой гри - квадратна крапка, яка завжди починає в кімнаті в центрі лабіринту. Завдання - втекти з лабіринту. Вихід завжди є тільки один і він розташований на краю лабіринту. Час, який можна провести в лабіринті, не обмежений. Виграш зараховується коли головний герой покине межі лабіринту.

Особливості

Гра пропонує чотири розміри лабіринту від найменшого до найбільшого. Вибрати свій рівень можна в головному меню. Також лабіринт може бути відкритий з самого початку або відкриватися по мірі дослідження лабіринту. На виході з лабіринту переможця чекає інформація про час проведений в лабіринті, число кроків та процент дослідженого лабіринту.

Оформлення гри представлене в трьох колірних гамах, які можна перемикати в меню.

dark.png

Керування

Керування відбувається за допомогою клавіш-стрілок на клавіатурі. Вибір пункту меню відбувається за допомогою клавіші Enter. Клавіша Escape перериває поточну гру та повертає меню.