Logo Logo
E N N IG M M A Development Laboratory

Головоломка Puzzler

23 квітня 2017
logo.png

Чергова реалізація відомої настільної головоломки-мозаїки. Користувачеві пропонується зібрати довільне зображення чи фотографію з окремих фрагментів, перемішаних на столі. Зображення можна завантажити з файлу, який розташований на комп'ютері.

game.png

Для завантаження зображення слід натиснути клавішу O на клавіатурі. Розмір фрагментів можна налаштувати за допомогою клавіш PageUp i PageDown. Регулювати розмір можна тільки на початку гри, коли весь пазл розібраний, щойно перші фрагменти будуть з'єднані, зміна розміру фрагментів стане недоступною. Щоб обрати інший розмір, слід розпочати нову гру.

Клавіша S перемішує всі поодинокі фрагменти, клавіша N дозволяє почати збирати поточне зображення спочатку.

Лівою клавішею миші фрагменти головоломки можна пересувати по екрану та зчіпляти фрагменти між собою. Щоб зчепити два фрагменти, необхідно один з фрагментів піднести до іншого та відпустити клавішу миші. Однак при приєднанні групи фрагментів важливо приєднувати групу за її крайній фрагмент.

advice.png

На відміну від класичної настільної версії фрагменти мозаїки не крутяться і не перевертаються, але тим не менше це можна компенсувати збільшенням кількості фрагментів.

Також поодинокі фрагменти можна збирати в кишеню, клікаючи по них коліщатком миші. Зібрані фрагменти зникають з поля. Для того, щоб вийняти фрагменти з кишені, слід клікнути коліщатком на порожньому місці і фрагмент з'явиться там. Виймаються фрагменти в протилежному порядку - першим буде вийнято фрагмент, котрий був захований останнім. Дана функція дозволяє зручно визбирувати фрагменти подібного кольору і текстури, щоб перенести їх у інше місце і там зібрати.

Для завантаження доступні версії, зібрані під х86 та х64 архітектури.