Logo Logo
E N N IG M M A Development Laboratory

RadioWAVE - плеєр для інтернет-радіо

11 квітня 2017
player.png

Медіаплеєр, основне призначення якого відтворення інтернет радіостанцій. Вибір каналу реалізовано у вигляді повзунка для перебору частот, однак якщо такий варіант набридне, станції можна обирати з випадаючого меню. Дозволяє зберігати та завантажувати список радіостанцій, а також призначати кожній радіостанції її "частоту", по якій її можна буде знайти за допомогою повзунка. Плеєр також відображає інформацію про музичний трек, який зараз відтворюється, у випадку, якщо радіостанція надає дані про IDT3Tag треку, який зараз в ефірі.

spectre.png

Замість повзунка плеєр може показувати візуалізацію звуку у вигляді спектру частот. Увімкнути цей режим можна за допомогою контекстного меню.

options.png

В налаштуваннях можна обрати пристрій, через який буде відтворюватися звук. Також можна налаштувати програму таким чином, щоб вона запускалася в мінімізованому стані або знаходилася понад усіма вікнами (останнє буває корисно у випадку, якщо на робочому столі відкрито велику кількість вікон). Також можна налаштовувати відтінок і насиченість оформлення інтерфейсу і загальну прозорість вікна програми.

stations.png

Вікно керування списком радіостанцій дозволяє очищати його, завантажувати з файла чи зберігати у файл. Також можна додавати нові, змінювати чи видаляти старі радіостанції. Кожна радіостанція окрім URL, з якого ведеться потокова передача звуку, містить свою назву та частоту. Частота дозволяє прив'язати станцію до певного положення повзунка на головнім вікні плеєра.

Для завантаження доступні версії плеєра для 32-розрядних та 64-розрядних платформ.