Logo Logo
E N N IG M M A Development Laboratory

Tick Tock Clock

4 квітня 2017
clock.png

Аналоговий годинник, які виглядає майже так само як і справжній. Джерелом натхнення слугував віджет годинника з ОС Windows Vista. Годинник має багатомовний інтерфейс та може змінювати ступінь своєї прозорості. Годинник має багатомовний інтерфейс, підтримує скіни, прозорість і має окремий віджет календаря. Також він вміє показувати нагадування та вести лог роботи ОС.

Годинник

Годинник підтримує налаштування скінів та кольору стрілок. Положення годинника можна зафіксувати на робочому столі. Годинник підтримує два режими промальовування - з графічними ефектами та більш економний простий. Сам годинник може бути закріплений над усіма вікнами, під усіма вікнами (приколотий до робочого столу) чи поміж ними.

options.png

Календар

Віджет календаря підтримує вибір гарнітури та розмір шрифта а також його нарис. Можна налаштувати розміри віджета а також колір та степінь прозорості фону\ Окрім того користувач може обирати, які саме віджети показувати на робочому столі: тільки годинник, тільки календар чи обидва (або взагалі жодного). Положення календаря обирається незалежно від годинника.

calendar.png

Нагадування

Додаток може показувати короткі текстові нагадування у певний час. Можна обрати конкретну дату показу нагадування або показувати її кожен день у цій же годині.

notices.png

Історія роботи

Додаток записує час початку та завершення своєї роботи. Ці дані можна переглядати у вигляді таблиці або графіку та експортувати в текстовий файл.

history.pnggraph.pngabout.png

Редактор скінів

У комплекті з програмою йде редактор скінів, який дозволяє компонувати власні скіни. Для скіну необхідно два зображення. Перше зображення необхідне для фону годинника. Воно повинно бути формату PNG з альфа-каналом. Друге зображення опціональне і використовується для промальовування відблиску. Це зображення повинно бути 24-бітне і містити зображення відблиска у відтінках сірого. Чим темнішим буде піксель тим менш прозорим у цьому місці буде відблиск. Взагалі для відблиску використовується лише червоний канал зображення, так що на справді інші канали можуть містити довільний вміст - він буде проігнорований. Приклад такого зображення можна побачити нижче:

flare.png

А так виглядає скін з відблиском та без нього:

without_and_with_flare.png

Для завантажування доступні 32-бітна та 64-бітна версії.